PULLER MINI 18cm
  • PULLER MINI 18cm

PULLER MINI 18cm

38,36 zł
Brutto 24-48h

PULLER jest to praktyczny zestaw dwch kłek do wsplnej zabawy i treningw. Dwa PULLERY zapewnią motywację i chęć zabawy nawet dla najbardziej wymagających pieskw! Wykonanyz miękkiego,...

PULLER jest to praktyczny zestaw dwóch kółek do wspólnej zabawy i treningów.

Dwa PULLERY zapewnią motywację i chęć zabawy nawet dla najbardziej wymagających piesków!

Wykonany z miękkiego, nietoksycznego i bardzo trwałego materiału. Zapewnią zabawę na długie godziny!

 

Lekkość

Niska waga pullera nie obciąża psa podczas zabawy czy treningu. Jest odpowiedni zarówno dla starszych psów jak i szczeniąt.

 

Unosi się na wodzie

Wykonany jest z unikalnego materiału EVA, który sprawia, że jest widoczny i pływający. Idealny do zabaw w wodzie.

 

Bezzapachowy i nietoksyczny

Nie pozostawia specyficznego zapachu na dłoniach oraz nie rozprasza psa podczas zabawy/ treningu. Bezpieczny w zabawie również z dziećmi.

 

Nieszkodliwy i odporny materiał

Został stworzony z pianki EVA (etylen-co-octan winylu), która jest miękka i elastyczna. Dzięki temu, pies nie uszkodzi zębów ani dziąseł podczas zabawy. Mimo powstających śladów, PULLER cechuje się dużą wytrzymałością. 

 

Wymiary:

  • średnica: 18 cm
  • grubość: 2 cm
  • waga: 59 g
  • Zestaw: 2szt.

 

PULLER Mini jest specjalnie zaprojektowany dla małych ras. Idealny dla Yorkshire terrier, Jamnika, Cocker spaniela, Mopsa i innych.

 

Uwaga!

Podczas zabawy powstają ślady zębów, które wynikają z właściwości materiału, z którego został wykonany. Nie ma to wpływu na trwałość zabawki, jest to naturalny proces.

Puller jest zabawką do aportowania bądź przeciągania - nie do samodzielnej zabawy bądź gryzienia. Korzystając z niego według zaleceń będzie służył odpowiednio długo.

 

6491