LIKER 9 PIŁKA, 9cm
  • LIKER 9 PIŁKA, 9cm

LIKER 9 PIŁKA, 9cm

27,12 zł
Brutto 24-48h

LIKER to piłka, ktra nie ma konkurencji. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy, ktrych nie znajdziesz w żadnej innej piłce!Zalety:jest lekkajest absolutnie nieszkodliwaunosi się na...

LIKER to piłka, która nie ma konkurencji. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy, których nie znajdziesz w żadnej innej piłce!

Zalety:

  • jest lekka 
  • jest absolutnie nieszkodliwa
  • unosi się na wodzie

 

Średnica piłki 9 cm

 

LEKKOŚĆ

Liker jest lekki i zwrotny. Liker to wyjątkowa piłka o specjalnie zaprojektowanym kształcie, dzięki czemu nieznacznie zmienia kierunek lotu i sprawia, że gra jest interaktywna i ekscytująca dla psów. Świetnie sprawdzi się zarówno w domowych zabawach jak i na zewnątrz. 

 

UNOSI SIĘ NA WODZIE 

Zabawy w wodzie będą jeszcze bardziej interesujące. Liker nie tonie i prawie całkowicie unosi się nad powierzchnią wody. Dzięki temu widoczność zabawki jest bardzo dobra.

 

NIESZKODLIWY MATERIAŁ

Liker Line wykonany został z kompozytu polimerowegoUnikalny materiał  jest nietoksyczny i bezzapachowy. Jest bezpieczny zarówno dla szczeniąt jak i psich seniorów. 

 

Intensywny kolor piłki nie pozwoli na jej zgubienie. Nie zapadnie się w śniegu, będzie widoczna w trawie i nie zatonie w wodzie. Zauważysz jej kolor w każdych warunkach!

 

Uwaga!

Podczas zabawy powstają ślady zębów, które wynikają z właściwości materiału. Nie ma to wpływu na trwałość zabawki, jest to naturalny proces.

6295