BEAPHAR SZAMPON 250ml DO BIAŁEJ SIERŚCI

27,38 zł
Brutto 24-48h
Ilość

Delikatny szampon aloesowy, specjalnie opracowany dla psów o białej sierści, odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

 

Pielęgnacja zwierząt o białej lub bardzo jasnej sierści wymaga szczególnej uwagi. Jest ona bardziej narażona na wszelkie zabrudzenia i odbarwienia. Aby okrywa włosowa była lśniąca, zdrowa i czysta należy używać produktów przeznaczonych wyłącznie do jasnej sierści.

 

Delikatny aloesowy szampon Beaphar doskonale czyści białą sierść, zapewnia naturalne nawilżenie, oraz ułatwia rozczesywanie. Już po pierwszym użyciu sierść jest wyraźnie zadbana i lśniąca. pH szamponu jest neutralne, produkt został również przetestowany dermatologicznie, dzięki czemu może być również stosowany u psów z wrażliwą skórą.

 

Szampon zawiera piękną, kompozycję zapachową (rumianek i passiflora), która utrzymuje się na sierści nawet po jego spłukaniu. pH szamponu jest neutralne, produkt został również przetestowany dermatologicznie, dzięki czemu może być stosowany u psów z wrażliwą skórą. Butelka wykonana jest w 50% z plastików pochodzących z recyklingu. 

 

Sposób użycia: Sierść zmoczyć letnią wodą, a następnie nanieść niewielką ilość szamponu i masować do momentu uzyskania piany. Pozostawić na około 2-3 minuty, a następnie dokładnie spłukać wodą. W razie konieczności zabieg można powtórzyć.

Beaphar
19981
19 Przedmioty