RECORD CHUSTECZKI MLEKO WANILIOWE XL 40szt ANTYBAKTERYJNE

15,80 zł
Brutto 24-48h

Record Maxi Milk and Vanilla Chusteczki 40 sztuk to odkażające i perfumowane chusteczki z wytrzymałej tkaniny, nawilżające, odżywcze i nawilżające, z poszanowaniem naturalnego pH, oczyszczają, dezodoryzują i nabłyszczają sierść kotów, psów i szczeniąt, uwalniając przyjemny zapach.

Chusteczki RECORD bardzo przydają się w chwilach codziennego życia z naszym pupilem: przed podróżą samochodem, a także na koniec spaceru czy wycieczki w plener.
RECORD Salvette są szczególnie wskazane po powrocie do domu w deszczowe dni, ponieważ neutralizują cząsteczki nieprzyjemnego zapachu na mokrej sierści, pozostawiając włosy czyste i perfumowane.
Nie zawierają alkoholu. Nie testowane na zwierzętach.
RECORD czyni troskę, poświęcenie i zaangażowanie priorytetami strategicznymi firmy. Duża logistyczna platforma magazynowa i scentralizowany magazyn są punktem wyjścia dla wszystkich produktów dla zwierząt domowych, które są następnie dystrybuowane na terenie Włoch i reszty świata.
 

SPOSÓB UŻYCIA: Bardzo łatwy w użyciu, wystarczy zdjąć ręcznik, otworzyć go i delikatnie przełożyć na sierść pupila, bez spłukiwania.
RECORD ITALY
VAT017969