DR SEIDEL PŁYN DO PRZEMYWANIA OCZU 75ml /12

24,68 zł
Brutto 24-48h
Płyn do usuwania zanieczyszczeń i wydzieliny z okolic oczu.

Pielęgnacja oczu u psów i kotów jest bardzo ważnym elementem codziennej higieny. Wbrew pozorom, czynność ta nie jest wymagająca-jeśli tylko zabieg czyszczenia wykonywany jest dokładnie i regularnie.
 
Warto zaopatrzyć się w produkt, dzięki któremu czyszczenie będzie komfortowe dla Ciebie, ale przede wszystkim nie będzie sprawiało dyskomfortu Twojemu pupilowi.
 
Dr Seidel Tear Stain Removen to preparat do utrzymywania higieny okolic oczu u psów i kotów. Zawiera składniki nawilżające i natłuszczające przez co zapobiega wysuszeniu skóry. Dzięki allantoinie i naparom ze świetlika, i zielonej herbaty łagodzi podrażnienia spowodowane przez wydzielinę z oczu.
 
Dzięki specjalnie opracowanemu miękkiemu aplikatorowi (ukrytemu pod nakrętką), używanie płynu będzie jeszcze wygodniejsze dla opiekuna i bardziej komfortowe dla zwierzęcia.
 
Sposób użycia:
Zwilżyć wacik płynem i dokładnie przemyć okolice oczu. Czynność powtarzać kilkakrotnie, aż do całkowitego usunięcia wydzieliny. Stosować 2 razy w tygodniu, a jeżeli to konieczne - codziennie.
DERMA-PHARM
12296