FRANCODEX FRESH DENT 250ml /6

36,29 zł
Brutto 24-48h
Roztwór przeznaczony do higieny jamy ustnej psów i kotów.
 
Aby dbać o zdrowe i białe zęby pupila należy stosować profilaktykę. W jej skład wchodzą twarde gryzaki, które mechanicznie ścierają kamień nazębny oraz szczotkowanie zębów. Ta druga opcja może jednak nie być akceptowana przez każdego zwierzaka.
 
Brzydki zapach z pyska zwierzaka to bardzo częsty problem u zwierząt domowych, który może mieć wiele przyczyn. Najczęstszą z nich jest brak prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej, w której rozwija się kamień nazębny, tworząc na powierzchni zębów żółty nalot.
 
W roztworze Fresh Dent wykorzystana jest opatentowana formuła oparta na wyciągu z Punica granatum, dzięki czemu stosowanie preparatu zapewnia zwierzęciu najdoskonalszą ochronę i najlepszą higienę jamy ustnej.
 
Wyciąg z granatów zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, przez co spowalnia tworzenie się kamienia nazębnego i odświeża oddech.
 
Sposób użycia: Preparat Fresh Dent należy stosować profilaktycznie, wystarczy codziennie dodawać roztwór do miski z wodą. Można posłużyć się nakrętką jako dozownikiem. Może powstać niewielki osad nie wpływający na jakość produktu.
 
Dawkowanie: 1/2 nakrętki (5ml) na 250ml świeżej wody.
Francodex
VAT003718