OROZYME GEL 70g PASTA DO ZĘBÓW

68,85 zł
Brutto 24-48h

Ilość

Specjalistyczny preparat dentystyczny w formie żelu, przeznaczony do higieny jamy ustnej psów i kotów. Produkt zawiera opatentowaną formułę pięciu enzymów, które zapobiegają odkładaniu się płytki nazębnej i powstawaniu kamienia. Preparat hamuje rozwój niebezpiecznych patogenów, dzięki czemu zapobiega chorobom zębów i dziąseł oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Specjalnie dobrane składniki regulują poziom prawidłowej mikroflory w jamie ustnej zwierzaka. Delikatne substancje powierzchniowo czynne i ścierające dokładnie czyszczą, a żelowa konsystencja powoduje, że produkt dokładnie przylega do dziąseł i zębów. Preparat ma przyjemny dla zwierząt smak, przez co jest przez nie chętnie przyjmowany.

 

Sposób użycia:

Stosować raz dziennie. Psy: podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub zmieszać z małą ilością karmy. Koty: podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub nakładać na przednie łapki, skąd koty będą zlizywać preparat. Do opakowania dołączona jest specjalna końcówka ułatwiająca podawanie u kotów i małych zwierząt.

NIE WYMAGA SZCZOTKOWANIA ZĘBÓW!

Jeśli jest to konieczne, lekarz weterynarii powinien najpierw usunąć kamień nazębny.

Dawkowanie:

małe psy i koty 1 cm żelu
psy do 20 kg m.c. 2 cm żelu
psy ponad 20 kg m.c. 5 cm żelu
z obydwu stron jamy ustnej.

Żel OROZYME jest idealnym sposobem czyszczenia zębów i jamy ustnej psa, zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej oraz utrzymuje higienę zębów. Zaleca się podawać raz dziennie. W przypadku pytań lub uwag dotyczących stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.

ANIMALCARE
006573
7 Przedmioty