OVER ZOO MAŚĆ DO OCHRONY ŁAP 50g /18

20,92 zł
Brutto 24-48h
Ilość
Maść ochronna na łapy z dodatkiem oleju parafinowego dla czworonogów.

Preparat na bazie parafiny i gliceryny. Doskonale nawilża i natłuszcza opuszki łap, pozostawiając przy tym warstwę ochronną. Ekstrakt z nagietka działa regenerująco na skórę, dodatkowo pielęgnuje i wygładza skórę.

Krem polecany do stosowania o każdej porze roku. W zimę maść doskonale będzie chroniła przed podrażnieniami opuszek od soli i piachu, którym sypane są chodniki. Należy używać jej przed każdym spacerem aby zabezpieczyć warstwą ochronną modzele. Po powrocie do domu należy dokładnie umyć psie łapki, a następnie ponownie posmarować maścią, która rozmiękczy skórę i porządnie ją nawilży
.
 
Maść jest również doskonałym rozwiązaniem do używania profilaktycznie, nawet jeżeli zwierzak nie wychodzi z domu. Jego łapki mogą one być przesuszone od zbyt wysokiej temperatury, niskiej wilgotności, czy nawet od środków do mycia podłóg, po których zwierzaki często chodzą, zanim te całkowicie nie wyschną.

Stosowanie: Niewielką ilość preparatu nanieść równomiernie na opuszki lub modzele, następnie delikatnie wmasować. Ze względu na warunki atmosferyczne lub częstotliwość spacerów, czynność można wielokrotnie powtarzać.
Over zoo
003684
22 Przedmioty