GRA NINA OTTOSSON DOG WORKER GREEN 69541

80,77 zł
Brutto
Ilość

  Bezpieczne zakupy

Szybkie płatności Imoje

  Szybka wysyłka

w ciągu 24-48h

  Zwrot towaru

w ciągu 14dni, bez podania przyczyny.

Nina Ottosson Dog Worker Green - gra edukacyjna dla psów - poziom 3.
Gra Dog Worker Green zachęca psa do swobodnej zabawy w poszukiwanie smakołyków! Zacznij od napełnienia przegródek przysmakami lub suchą karmą.
Potem zachęć pupila do eksploracji zabawki.
Będzie musiał węszyć i przesuwać łapami lub pyszczkiem dźwigienki skrywające łakocie.
Twój czworonóg szybko nauczy się odnajdywać ukryte skarby!Zabawka z tworzywa kompozytowego - drewnopodobna i łatwa do czyszczenia.
Jest również dużo bezpieczniejsza i trwalsza niż naturalne drewno.
Z grami edukacyjnymi Outward Hound każdy pies jest zwycięzcą!Obudź tkwiącego w Twoim psie geniusza dzięki interaktywnym zabawom w szukanie łakoci i zabawkom ćwiczącym umiejętności.
6 przegródek z przysmakamiTworzywo kompozytowe, które posiada najlepsze cechy tworzywa i drewna.
Otwory, przez które ulatniają się zapachyPomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowańZabawka łatwa do czyszczeniaNie zawiera BPA, PCV i ftalanówPoziom trudności: 3 (według klasyfikacji Niny Ottosson)Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson.
Wszystkie psy mają naturalne zdolności rozwiązywania problemów i warto dostarczać im zagadki do rozwiązywania, ponieważ w przypadku psów każde 10 minut aktywności umysłowej jest równe 30 minutom aktywności fizycznej.
Jako członkini rodziny Outward Hound, Nina opracowuje gry logiczne i zabawki, które ćwiczą psie ciało i umysł, eliminują nudę i pomagają hamować zachowania destrukcyjne.
Od 1990 r.
produkty Niny zdążyły zdobyć wiele nagród i umilić życie zwierząt domowych oraz ich właścicieli na całym świecie.
Okrzyknięta przez Dog Fancy Magazine jedną z "45 osób, które zmieniły psi świat" Nina Ottosson jest pionierką w dziedzinie gier logicznych i zabawek bazujących na systemie nagród pobudzających zwierzęce umysły.
69541
26 Przedmioty

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: