GRA NINA OTTOSSON DOG WOBBLE BOWL

87,82 zł
Wysyłamy w ciągu: 24-48h
ILOŚĆ
Nina Ottosson Dog Wobble Bowl - interaktywna gra dla psów - poziom 1.
Spodek do napełniania przysmakami!Gra Wobble Bowl zachęca do swobodnej zabawy w poszukiwanie smakołyków! Zacznij od napełnienia zabawki przysmakami lub suchą karmą.
Potem zachęć pupila do zabawy aby wymyślił jak uwolnić smakołyki.
Wytęż umysł i ciało swojego psa z labiryntem Wobble Bowl! To gra typu "dotknij i obróć", aby psy były zaangażowane i miały zapewnioną rozrywkę!Umieść smakołyki lub krokiety wewnątrz spodka korzystając z otworu na środku, zabezpiecz go silikonową zatyczką i obserwuj, jak pies wprawia zabawkę w ruch, aby uwolnić łakocie.
Z grami edukacyjnymi Nina Ottosson każdy pies jest zwycięzcą! Obudź tkwiącego w twoim psie geniusza dzięki naszymi interaktywnym zabawom w szukanie łakoci i zabawkom ćwiczącym umiejętności.
Gry logiczne Nina Ottosson koncentrują się na wyzwaniu dla mózgu twojego psa.
Nadzoruj psa podczas zabawy i nie pozwól mu żuć zabawki.
Naucz psa, jak korzystać z puzzli, grać i bawić się razem.
Odłóż grę do następnego razu.
Krążek z przysmakamiOtwory, przez które ulatniają się zapachyPomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowańZabawka łatwa do czyszczeniaNie zawiera BPA, PCW i ftalanówPoziom trudności: 1Rozmiar: 30 cmWyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson.
Wszystkie psy mają naturalne zdolności rozwiązywania problemów, ale czasami dostają za mało okazji ku temu, by wysilić umysł.
To wielka szkoda, bo w przypadku psów 10 minut aktywności umysłowej równa się 30 minutom aktywności fizycznej.
Jako członkini rodziny Outward Hound, Nina nadal będzie opracowywać nowe gry edukacyjne i zabawki, które ćwiczą psie ciało i umysł, eliminują nudę i pomagają hamować zachowania destrukcyjne.
Od 1990 r.
produkty Niny zdążyły zdobyć wiele nagród i umilić życie zwierząt domowych i ich właścicieli na całym świecie.
Okrzyknięta przez Dog Fancy Magazine jedną z "45 osób, które zmieniły psi świat" Nina Ottosson jest pionierką w dziedzinie gier edukacyjnych i zabawek bazujących na systemie nagród pobudzających zwierzęce umysły.
69344
29 Przedmioty
FB