KIT CAT ŻWIREK ECO SoyaClump GREEN TEA 7L
  • KIT CAT ŻWIREK ECO SoyaClump GREEN TEA 7L

KIT CAT ŻWIREK ECO SoyaClump GREEN TEA 2,5kg

37,29 zł
Brutto 24-48h
Kit Cat Soya Clump Zielona Herbata7LKit Cat Soya Clump Zielona Herbata to 100% naturalny, ekologiczny, biodegradowalny żwirek dla kota na bazie soi!Ten wyjątkowy produkt jest wytwarzany...
Kit Cat Soya Clump Zielona Herbata7LKit Cat Soya Clump Zielona Herbata to 100% naturalny, ekologiczny, biodegradowalny żwirek dla kota na bazie soi!Ten wyjątkowy produkt jest wytwarzany z nierozpuszczalnych części soi, ktre znajdują się w produkcji mleka sojowego.
Innowacyjny pomysł marki Kit Cat na ponowne wykorzystanie tego surowca sprzyja środowisku.
Ten żwirek dla kota działa jako doskonały absorbent cieczy, ponieważ może wchłonąć wilgoć do 3 razy więcej w porwnaniu do tradycyjnych żwirkw bentonitowych/krystalicznych.
Dzięki błyskawicznie zbrylającej się formule zbryla się w kontakcie z płynem.
SOYA CLUMP nadaje się do spłukiwania, jest lekki i łatwy do zebrania; jego szybkie tempo wchłaniania chroni kota i kuwetę przed toksycznym amoniakiem i zapachem moczu.
Żwirek jest produkowany z naturalnej soi spożywczej, ktra nie zawiera syntetycznych chemikaliw ani barwnikw, dzięki czemu jest bezpieczny dla kociąt, kotw i Ciebie.
Szybkie zbrylaniepo użyciu tworzy zbrylone grudki.
Nie przykleja się do kociej kuwetyDelikatny zapachdelikatne zapach zielonej herbatyPrzyjazny dla środowiskawykonany z naturalnej biodegradowalnej soiOdpowiedni na każdym etapieżyciakocięta, dorosłe i starsze kotyPraktycznie 99,9% bezpyłowypozwala uniknąć wdychaniakurzu i brudzenia powierzchniiZbieraniebezpieczny do spłukiwania w małych ilościachMiękki i delikatny dla łapidealny dla kotw o wrażliwych łapachNietoksyczny i w 100% bezpiecznybez dodatkw chemicznych i bezpieczny dla kociąt, kotw i ludziEliminujezapachskutecznie usuwa nieprzyjemny zapach w ciągu 5 minutNie pozostawia śladwmniejszy bałagan i przyjazny dla łapW przypadku więcej niż 1 kota zaleca się częstsze wyrzucanie zużytego żwirku.
Ze względw higienicznych najlepiej jest umyć ręce natychmiast po wyczyszczeniu/oprżnieniu kuwety.
Krok pierwszy: Wypełnij kuwetę żwirkiem Kit Cat Soya Clump o minimalnej głębokości 5 cm.
Krok drugi: Żwirek używany przez zwierzęta domowe natychmiast wchłania mocz i zbryla się, zatrzymując rwnież nieprzyjemny zapach.
Krok trzeci: Usuń zbryloną część i uzupełnij taką samą ilością.
Krok czwarty: Spłucz/ wyrzuć zbryloną część do toalety lub użyj jako nawz.
Kit cat
KC9347