OH WYTRZYMAŁY LEMUR  SM - WZMOCNIONE SZWY 69885
  • OH WYTRZYMAŁY LEMUR  SM - WZMOCNIONE SZWY 69885

OH WYTRZYMAŁY LEMUR SM - WZMOCNIONE SZWY 69885

38,69 zł
Brutto 24-48h

Outward Hound Xtreme Seamz Lemur - Wytrzymały Lemur SZadbaliśmy o ekstremalną trwałość dzięki naszej nowej kolekcji Outward Hound Xtreme Seamz! Nowe wzory w kształcie zwierząt mają...

Outward Hound Xtreme Seamz Lemur - Wytrzymały Lemur S

Zadbaliśmy o ekstremalną trwałość dzięki naszej nowej kolekcji Outward Hound Xtreme Seamz! Nowe wzory w kształcie zwierząt mają potrójne ściegi, aby szwy były ekstremalnie wytrzymałe. Dodatkowo zabawka posiada pikowanie na pluszowym korpusie połączonym z nylonowym podkładem rip-stop i super gęste wypełnienie, dzięki czemu Xtreme Seamz to nasze najtrudniejsze do zniszczenia zabawki!  W korpusie są piszczałki, które zachowują pisk nawet w razie przebicia. Dzięki temu to będzie ulubiona zabawka Twojego psa! Możesz ją także spokojnie wyprać w pralce.

NASZA NAJTRUDNIEJSZA ZABAWKA

Poznaj nowe zabawki dla psów Xtreme Seamz zaprojektowane z myślą o dłuższej zabawie! To zabawki w kształcie zwierząt i występują w dwóch różnych rozmiarach, dzięki czemu są świetne dla każdego psa.

ZABAWA NA DŁUŻEJ

Zwierzaki Outward Hound Xtreme Seamz są stworzone z myślą o intensywnej zabawie i zostały zaprojektowane z potrójnie szytym i wzmocnionym korpusem, aby zadowolić psa na długo!

MOCNE SZWY

Zabawka jest pokryta potrójnym ściegiem i pikowaniem.

ODPORNOŚĆ NA ROZERWANIE I DZIURY

Kolekcja Xtreme Seamz ma ciasno pikowany pluszowy korpus połączony z nylonowym podkładem rip-stop, aby zapobiec rozdzieraniu pluszu i powstawaniu dużych dziur.

ZAWSZE PISZCZY!

Wewnątrz znajdziesz nasze bestsellerowe piszczałki Invincibles, co oznacza, że piszczą nawet po przebiciu!

69885