Francodex Szampon do czarnej sierści 250ml [FR179147]
  • Francodex Szampon do czarnej sierści 250ml [FR179147]

Francodex Szampon do czarnej sierści 250ml [FR179147]

27,31 zł
Wysyłamy w ciągu: 24-48h
Francodex Szampon do sierści czarnejSzampon do czarnej sierści wpływa bezpośrednio na pigmentację sierści zwierzęcia. Ożywia naturalny kolor:Aktywne substancje ożywiające kolor pobudzają...
ILOŚĆ

Francodex Szampon do sierści czarnej


Szampon do czarnej sierści wpływa bezpośrednio na pigmentację sierści zwierzęcia.

  • Ożywia naturalny kolor:
    Aktywne substancje ożywiające kolor pobudzają pigmentację poprzez oddziaływanie na melaninę zawartą w ciemnej sierści (czarnej, brązowej, szarej itp.), co pozwala pogłębić jej naturalny odcień.

     
  • Nadaje połysk:
    sierść jest błyszcząca dzięki zawartej w szamponie emulsji silikonowej.
Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Dokładnie zwilżyć zwierzę letnią wodą, nanieść niewielką ilość szamponu, wmasować go w sierść i skórę równomiernie rozprowadzając pianę. Pozostawić na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Czynność powtórzyć i wytrzeć zwierzę.Środki ostrożności dotyczące stosowania:

Do użytku zewnętrznego - Nie połykać - Nie dopuścić do połknięcia.Umyć ręce po nałożeniu szamponu na skórę zwierzęcia.Unikać kontaktu z oczami. Jeżeli produkt dostanie się do oczu lub pyska, wypłukać dużą ilością wody. CHRONIĆ PRZED DOSTĘPEM DZIECI. Chronić przed wysokimi temperaturami. Produkt przeznaczony dla zwierzątSkład:

Delikatna baza oczyszczająca - Aktywne substancje ożywiające kolor - Emulsja silikonowa - Woda demineralizowana.

Francodex
MS_18428
7 Przedmioty
FB