Francodex Szampon 2w1 ułatwiający rozczesywanie 250ml [FR172447]
  • Francodex Szampon 2w1 ułatwiający rozczesywanie 250ml [FR172447]

Francodex Szampon 2w1 ułatwiający rozczesywanie 250ml [FR172447]

29,44 zł
Wysyłamy w ciągu: 24-48h
Francodex Szampon ułatwiający rozczesywanie i wzmacniający sierśćSzampon 2 w 1 ułatwia rozczesywanie i wzmacnia sierść. ŻEGNAJCIE KOŁTUNY! Szampon 2 w 1 FRANCODEX został stworzony, aby...
ILOŚĆ

Francodex Szampon ułatwiający rozczesywanie i wzmacniający sierść


Szampon 2 w 1 ułatwia rozczesywanie i wzmacnia sierść. ŻEGNAJCIE KOŁTUNY! Szampon 2 w 1 FRANCODEX został stworzony, aby chronić i pielęgnować sierść i skórę Twojego psa. Dzięki neutralnemu pH, szampon nie podrażnia naskórka, nawet tego wrażliwego, i nie zaburza naturalnego nawilżenia skóry. Produkt może być często stosowany.Właściwości:

Wzbogacony kosmetycznymi składnikami szampon 2 w 1 zapobiega tworzeniu się kołtunów i zwiększa objętość sierści.

  • Efekt wygodnego rozczesywania
  • Efekt wzmocnienia: składniki błonotwórczeSposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Dokładnie zmocz zwierzę letnią wodą. Nałóż niewielką ilość szamponu i wmasuj go w sierść zwierzęcia, by dobrze rozprowadzić produkt. Pozostaw szampon na kilka minut, później dokładnie spłucz. Powtórz wszystkie czynności jeszcze raz, a następnie wysusz swoje zwierzątko.Środki ostrożności i przeciwwskazania:

Zastosowanie zewnętrzne - Nie połykać - Nie pozwolić połykać - Dokładnie umyć ręce po wykąpaniu zwierzęcia - Unikać kontaktu z oczami - Jeśli szampon dostanie się do oczu lub pyska zwierzaka należy natychmiast go spłukać - CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.Skład:

Wyselekcjonowana delikatna baza myjąca, składniki błonotwórcze, składniki odżywcze, woda zdemineralizowana

Francodex
MS_18421
7 Przedmioty
FB